Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE | Weight: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.18 kg |
| Shipping Box Width | 22 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002046 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.18 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Colour | Dark Grey |
| Material | Neoprene |
| Fits Most Screen Size | 12" |
| Category Code | NBC |


