Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE | Weight: | 0.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.271 kg |
| Shipping Box Width | 24.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003087 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.271 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | External dimensions: 245x32x350 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 13.3" |
| Category Code | NBC |


