Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.255kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.34 kg |
| Shipping Box Width | 1.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001876 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.34 kg |
| Unit Net Weight | 0.255 kg |
| Dimensions | 410x290x10mm |
| Fits Most Screen Size | 17.3" |
| Category Code | NBC |


