Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.201kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 38.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.27 kg |
| Shipping Box Width | 1.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001617 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.27 kg |
| Unit Net Weight | 0.201 kg |
| Colour | Camouflage |
| Option for Models | laptop |
| Fits Most Screen Size | 15.6" |
| Category Code | NBC |


