Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.43kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 10.8 kg |
| Shipping Box Width | 37 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0041625 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.54 kg |
| Unit Net Weight | 0.43 kg |
| Colour | Black |
| Option for Models | Any laptop with outer size up to 385 x 315 mm |
| Fits Most Screen Size | 16" |
| Category Code | NBC |


