Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE | Weight: | 0.845kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.87 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01344 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.87 kg |
| Unit Net Weight | 0.845 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External: 385x265x140 mm; Internal: 344x247x35 mm |
| Fits Most Screen Size | 14" |
| Category Code | NBC |


