Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE | Weight: | 0.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 33.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.641 kg |
| Shipping Box Width | 4.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006784 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.641 kg |
| Category Code | NBC |


