Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE | Weight: | 0.445kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 38 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.481 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006384 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.481 kg |
| Category Code | NBC |


