Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE |
|---|
| Shipping Box Depth | 46 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.78 kg |
| Shipping Box Width | 36.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01175 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.78 kg |
| Category Code | NBC |


