Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE | Weight: | 0.76kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.79 kg |
| Shipping Box Width | 36 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01215 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.79 kg |
| Category Code | NBC |


