Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.45kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.68 kg |
| Shipping Box Width | 40 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01372 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.68 kg |
| Unit Net Weight | 0.45 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 31 cm x 14 cm x 43 cm |
| Fits Most Screen Size | 15" |


