Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 1.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.12 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01404 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.12 kg |
| Unit Net Weight | 1.12 kg |
| Colour | Black / Silver |
| Category Code | NBA |


