Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.716 kg |
| Shipping Box Width | 23 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003945 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.716 kg |
| Unit Net Weight | 0.5 kg |
| Colour | Silver |
| Depth | 239 mm |
| Height | 67 mm |
| Width | 210 mm |
| Option for Models | 10-17" |
| Category Code | NBA |


