Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.214kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.422 kg |
| Shipping Box Width | 5.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001245 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.422 kg |
| Unit Net Weight | 0.214 kg |
| Model name | MH3021P |
| USB 3.1 | 2 |
| USB type C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Category Code | NBA |


