Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL |
|---|
| Shipping Box Depth | 22.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.188 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008437 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.188 kg |
| Category Code | NBA |


