Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.216 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000616 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.216 kg |
| Category Code | NBA |


