Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 0.34kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.497 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000825 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.497 kg |
| Unit Net Weight | 0.34 kg |
| Colour | Silver |
| Option for Models | laptop stand |
| Category Code | NBA |


