Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.428 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001151 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.428 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Colour | Black |
| Option for Models | laptop stand 10-17'' |
| Category Code | NBA |


