Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 1.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.716 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.72 kg |
| Unit Net Weight | 1.4 kg |
| Colour | Silver |
| Depth | 240 mm |
| Height | 135 mm |
| Width | 235 mm |
| Option for Models | 10-17" |
| Category Code | NBA |


