Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.71 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002256 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.71 kg |
| Unit Net Weight | 0.5 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | NBA |


