Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.333kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 32 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.412 kg |
| Shipping Box Width | 25.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00204 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.412 kg |
| Unit Net Weight | 0.333 kg |
| Colour | Black |
| Depth | 17 mm |
| Height | 300 mm |
| Width | 230 mm |
| Option for Models | Notebook, netbook or MacBook with screen sizes up to 16" |
| Category Code | NBA |


