Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 62.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 37.5 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 16 kg |
| Shipping Box Width | 46.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009082 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.33 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Model name | GXT 1126 Aura |
| Depth | 26 mm |
| Height | 312 mm |
| Width | 421 mm |
| USB | Yes |
| Category Code | NBA |


