Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 1.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 65 cm |
| Shipping box quantity | 8 |
| Shipping Box Weight | 10.9 kg |
| Shipping Box Width | 34 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01188 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.36 kg |
| Unit Net Weight | 1.06 kg |
| Colour | Black |
| Model name | GXT 1125 Quno |
| Compatible with: | laptop up to 17.3" |
| Category Code | NBA |


