Notebook Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.033 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000168 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.033 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Category Code | NBA |


