Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.158kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 52 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 54 cm |
| Shipping box quantity | 30 |
| Shipping Box Weight | 11.6 kg |
| Shipping Box Width | 24 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002246 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.387 kg |
| Unit Net Weight | 0.158 kg |
| Dimensions | 127x83x43mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB | Yes |
| Number of buttons | 8 |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 10000 dpi |
| Category Code | MOU |


