Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.145kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 4.55 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001618 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.227 kg |
| Unit Net Weight | 0.145 kg |
| Colour | Pink |
| Cord length | 1.8 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 4800 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


