Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.054kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001155 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.054 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 94 mm x 55 mm x 33 mm |
| Cord length | 1.25 m |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Windows Vista | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Windows XP | Yes |
| Windows 2000 | Yes |
| Windows 98 | Yes |
| Windows ME | Yes |
| Windows NT | Yes |
| Category Code | MOU |


