Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.058kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 46 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 40 |
| Shipping Box Weight | 4.75 kg |
| Shipping Box Width | 35 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008855 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.119 kg |
| Category Code | MOU |


