Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.051kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.12 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008337 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.12 kg |
| Unit Net Weight | 0.051 kg |
| Colour | Black |
| Battery | AAA x2 |
| USB 2.0 | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1200 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 8 m |
| Category Code | MOU |


