Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.073kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15.3 cm |
| Shipping box quantity | 4 |
| Shipping Box Weight | 0.57 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001293 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.143 kg |
| Unit Net Weight | 0.073 kg |
| Colour | Red |
| Battery | AAA x1 |
| Included Accessories | USB micro receiver, 1x AAA battery, User's guide |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 3 |
| Windows Vista | Yes |
| Pallet quantity | 1280 |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 8 m |
| Windows XP | Yes |
| Category Code | MOU |


