Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.12 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008223 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.12 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 55x95x40mm |
| Battery | AAA x2 |
| Included Accessories | USB micro receiver, 2x AAA batteries, User's guide |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Pallet quantity | 1800 |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 6 m |
| Windows XP | Yes |
| Category Code | MOU |


