Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | LOGITECH | Weight: | 0.0705kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.122 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00208 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.122 kg |
| Unit Net Weight | 0.0705 kg |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 97.7 x 61.5 x 35.2 mm |
| Battery | AA x1 |
| Included Accessories | Receiver,User documentation |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Linux | Yes |
| Category Code | MOU |


