Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | KINGSTON | Weight: | 0.11kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.27 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001296 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.27 kg |
| Unit Net Weight | 0.11 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 124.8 x 73.39 x 43.6mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB | Yes |
| Number of buttons | 6 |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 3200 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


