Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | ASUS | Weight: | 0.11kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.35 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002156 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.35 kg |
| Unit Net Weight | 0.11 kg |
| Dimensions | 126 x 67 x 45mm |
| Cord length | 2 m |
| Included Accessories | 1 x 2-meter braided USB cable, 1 x 1-meter regular rubber USB cable, 2 x Japanese-made Omron switches, 1 x ROG pouch, 1 x ROG logo sticker. |
| USB | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 12000 dpi |
| Category Code | MOU |


