Mouse Devices
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.167kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 30 |
| Shipping Box Weight | 8.35 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0015 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.278 kg |
| Unit Net Weight | 0.167 kg |
| Colour | Black |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 14 |
| Windows 10 | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 5000 dpi |
| Scroll | Yes |
| Linux | Yes |
| Category Code | MOU |


