Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | FIBARO | Weight: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 6.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.039 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001267 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.039 kg |
| Category Code | HAU |


