Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | FIBARO | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 6.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.082 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003169 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.082 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Dimensions | 76 x 17 x 19 mm |
| Power supply requirements | CR123A battery, 3.0V DC |
| Category Code | HAU |


