Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | AEOTEC | Weight: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.531 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0018 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.531 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 127 x 127 x 31 mm |
| USB 2.0 | 1 |
| Interoperability standard | ZigBee/Z-Wave Plus |
| Category Code | HAU |


