Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | AQARA | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.057 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000198 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.057 kg |
| Category Code | HAU |


