Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | AQARA | Weight: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 8.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.19 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006141 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.19 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 80 x 80 x 41.5mm |
| Interoperability standard | ZigBee |
| Category Code | HAU |


