Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | AEOTEC | Weight: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.435 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001377 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.435 kg |
| Category Code | HAU |


