Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | AQARA | Weight: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.06 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002205 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.06 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 42.9×40×21.4 mm |
| Interoperability standard | ZigBee |
| Category Code | HAU |


