Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | AEOTEC | Weight: | 0.074kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 7.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.104 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003375 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.104 kg |
| Unit Net Weight | 0.074 kg |
| Interoperability standard | Z-Wave |
| Category Code | HAU |


