Home Automation
Technical info of the product
| Manufacturer: | AEOTEC |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000297 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |


