Video Cards
Technical info of the product
| Manufacturer: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 40.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.262 kg |
| Shipping Box Width | 23.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009042 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.26 kg |
| Category Code | VGP |


