Video Cards
Technical info of the product
| Manufacturer: | GIGABYTE |
|---|
| Shipping Box Depth | 34 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.822 kg |
| Shipping Box Width | 24 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004896 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.822 kg |
| Category Code | VGP |


