Video Cards
Technical info of the product
| Manufacturer: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.11 kg |
| Shipping Box Width | 22 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005698 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.11 kg |
| Category Code | VGP |


