System & VGA Coolers
Technical info of the product
| Manufacturer: | XILENCE | Weight: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.048 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001925 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.048 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Dimensions | 60 x 60 x 15mm |
| Air flow | 12 cfm |
| Noise level, max | 22 dB |
| Category Code | COS |


