System & VGA Coolers
Technical info of the product
| Manufacturer: | NZXT | Weight: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.219 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003371 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.219 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Dimensions | 140 x 140 x 26mm |
| Air flow | 98.17 cfm |
| Noise level, max | 38 dB |
| Category Code | COS |


