System & VGA Coolers
Technical info of the product
| Manufacturer: | NZXT | Weight: | 0.175kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.183 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004219 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.183 kg |
| Unit Net Weight | 0.175 kg |
| Dimensions | 120 x 120 x 26mm |
| Air flow | 73 cfm |
| Noise level, max | 36 dB |
| Category Code | COS |


